S NÁMI KDYKOLIV, KAMKOLIV, RYCHLE A BEZPEČNĚ!


Kontakt

Aerotaxi s.r.o.

HANDLING AEROTAXI Praha
+ 420 286 850 966
+ 420 602 327 626
+ 420 725 581 554
 
Fax: +420 226 015 696
E-mail: handling(at)aerotaxi.euPŘEPRAVA OSOB

Kontaktujte nás 24 hodin denně


Přeprava osob po celé Evropě

rychlá – bezpečná – pohodlná – spolehlivá

Potřebujete ušetřit čas a peníze na Vašich obchodních cestách po Evropě? Zajistíme pro Vás soukromý charterový let, který bude dokonale přizpůsoben Vašim možnostem s odletem a přistáním na nejbližším možném letišti! Tímto rychlým a bezpečným způsobem dopravy se stanete nezávislými na časech a destinacích linkových dopravců a strávíte podstatně méně času v odletových halách i během letu samotného…

Všeobecné přepravní podmínky - formát PDF- ke stažení zde

Pro Vaše pohodlí jsou připraveny následující letouny z našeho parku:

BEECHCRAFT BE-350 SUPER-KING AIR

Od prosince 2007 Vám můžeme nabídnout dopravu úplně novým letounem Beechcraft BE-350 Super-King Air. Toto letadlo s vysokými výkony Vám poskytne veškerý komfort v kabině vybavené pro pohodlné cestování osmi cestujících ve VIP klubové konfiguraci sedadel nebo jedenácti cestujících v linkové konfiguraci sedadel.

Cestovní rychlost letounu je 600 km/h ve výšce 11 km. Dolet letounu je 3000 km, což umožňuje doletět do každé destinace v Evropě či severní Africe bez mezipřistání.

Pro pohodlné cestování je pro Vás na palubě letadla připraven minibar, satelitní telefon a toaleta.


Naše společnost dále stabilně využívá pro odlety a přílety také letiště Karlovy Vary, Pardubice, Brno-Tuřany, Přerov a Ostrava-Mošnov. V případě příznivého počasí lze provést odlet / přílet také na letiště Plzeň-Líně, České Budějovice-Hosín, Hradec Králové, Mnichovo Hradiště, Most a některá další.

Cestující jsou pojištěni proti osobní újmě, ztrátě nebo poškození věcí v souladu s platným leteckým zákonem. Na objednávku lze zajistit další připojištění. Pro stálé zákazníky poskytujeme výrazné slevy. Technický a legislativní stav letounů je v souladu s požadavky kladenými Společnými leteckými předpisy a mezinárodním leteckým zákonem.

Reference

Tesco, Kaufland, Linde Cooling Technology, Linde Technoplyn, Meritor Liberec, Anderssen Consulting, Nedcon Bohemia, Bruck AM, Vinamet, 1.brněnská účetní a poradenská, Olympus, Gemma Art, Penta Finance, Medical servis, členové vlády ČR, osobnosti z mezinárodní kulturní scény a mnoho dalších.

Rádi Vás přivítáme na palubě!


eBRÁNA webarchitect